АРОМАТИ ДЛЯ АРОМАТИЗАЦІЇ ПРИМІЩЕННЯ

Чисті і якісні аромати, розроблені в Німеччині

Ми усвідомлюємо свою відповідальність за людей і навколишнє середовище, тому дуже серйозно підходимо до якості нашої продукції. Ми не робимо ніяких компромісів, і віддаємо велике значення «чистоті» запахів, які пропонуємо, тому використовуємо тільки високоякісні аромати, натуральні ефірні масла і нешкідливі ароматизатори.

Висока якість наших ароматів схвалена IFRA (Міжнародна асоціація по ароматичних речовинах) і RIFM (Дослідницьким інститутом ароматичних речовин). Парфумерні олії і аромати регулярно тестуються на алергічні реакції і переносимість споживачами. Спирт, що використовується в якості носія (етанол), виготовлений з 100% відновлюваної сировини сільськогосподарського походження.

ВПЛИВ АРОМАТІВ У МАРКЕТИНГУ

Ароматизація – сучасний і ефективний інструмент.

При використанні ароматів в ароматизації приміщень виявляється дуже відмінна риса в сфері маркетингу – їх не вийде ігнорувати, на відміну від написів або щитів зовнішньої реклами. Також нюх є найшвидшим з п’яти почуттів людини – інформація миттєво передається в ту частину мозку, яка відповідає за емоції. Ніс має високу чутливість, тому перш ніж людина щось побачить, він вже відчуває запах. Залежно від того, який він, людині буде комфортно або ж навпаки.

У цій області наша компанія пропонує вибір оптимальних ароматів саме для вашої сфери діяльності і тим самим створює ефективну обстановку, що дає можливість спокійнішій і компромісній бесіді з вашими відвідувачами.

Окрім цього, відчуваючи аромати, людина потрапляє під владу асоціацій. Конкретний запах викликає у нього спогади про якісь події, емоції або почуття. І всі ці асоціації також будуть в подальшому нагадувати клієнтам про ваш бренд і компанії, або згадуючи вас розповідати своїм близьким і друзям зокрема про ваші послуги.